GET YOURSELF
REFRESHED

Witamy! 1234567890

Gabinet medycyny estetycznej

skóra

Skóra, zwłaszcza po lecie jest w kiepskiej kondycji. Wychodząc na plażę, co prawda zabieramy olejki do opalania, ale często ze zbyt niskim filtrem. Zapominamy o kremowaniu ciała, a powinniśmy to robić nawet w pochmurne dni, do skóry bowiem nawet wtedy docierają szkodliwe promienie UV. Poza tym kondycja naszych włosów, po urlopie, tez nie jest najlepsza. Włosy tak jak skóra są wysuszone i pozbawione blasku. Dlatego też mimo że na wakacjach wypoczniemy, wyglądamy na zmęczonych i jakby przybyło nam kilku lat. W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak odwiedzić gabinet medycyny estetycznej. W takich punktach szybko komórki dotlenimy, a dzięki serii zabiegów na twarz i ciało, blask i świeżość powrócą.

Gabinety medycyny estetycznej oferują zabiegi na niemal każdą partię ciała, takie jak botoks, masaże, depilacje, mezoterapię, czy różnego rodzaju maseczki i liftingi. Efekt jest często widoczny już po pierwszej wizycie. Jednak wiele zabiegów wymaga czasu i serii spotkań z lekarzem. Specjaliści pracujący w gabinetach medycyny estetycznej, zwracają uwagę na to, że wiele pacjentek, bo najczęściej to właśnie panie do nich zaglądają, oczekują natychmiastowego efektu. Jednak jeśli zależy nam na bezpieczeństwie i przestrzeganiu procedur, to osiągnięcie tak szybko pożądanego rezultatu nie jest możliwe. Niektóre gabinety oczywiście usługi takie oferują i obiecują cuda, jednak bądźmy ostrożni i najlepiej omijajmy takie gabinety szerokim łukiem. Skoro składają takie deklaracje to znaczy, że nie zależy im na dobru pacjenta, tylko na pieniądzach. Wizyty w takich miejscach mogą się skończyć naprawdę źle. W mediach często pojawiają się zdjęcia kobiet, które po wstrzyknięciu botoksu wyglądają na bardzo spuchnięte, albo z nogami poparzonymi przez nieumiejętne wykonanie depilacji laserowej.

Wybierajmy gabinety z głową. Poczytajmy  w internecie, popytajmy znajomych. W sieci są specjalne bazy, w których ludzie oceniają lekarzy i jakość świadczonych przez nich usług. Być może opinia innych osób pomoże nam wybrać najlepsze miejsce. Koniecznie sprawdźmy kompetencje osób, które zabiegi będą wykonywać. Powierzamy im przecież to co mamy najcenniejsze, czyli nasze ciało. Najlepiej jeśli zabiegi będzie wykonywał lekarz, on wie najlepiej jaka dawka promieniowania jest dla pozbycia się zbędnych włosków wystarczająca, a dla nas bezpieczna. Po zabiegu pacjenci od razu wracają do domu, jednak przez kilka dni mogą odczuwać dyskomfort np. związany z pieczeniem skóry bądź niewielkim obrzękiem.

You must belogged in to post a comment.